Wielkie malowanie na żywo. Ewa De Luca zaprasza na targi Warsaw Home

Ewa De Luca > BLOG > Bez kategorii > Wielkie malowanie na żywo. Ewa De Luca zaprasza na targi Warsaw Home
EwaDeLuca

Wielkie malowanie na żywo. Ewa De Luca zaprasza na targi Warsaw Home

  • gabriela
  • Bez kategorii
  • Brak komentarzy

Od 3 do 6 października potrwają w centrum Ptak Warsaw Expo targi Warsaw Home. To największe biznesowe targi wyposażenia wnętrz w naszej części Europy. Zwiedzający zobaczą m.in. moje wielkoformatowe obrazy i będą mogli obserwować mnie przy pracy.

Takie wydarzenia jak Warsaw Home to dla mnie wspaniała okazja, żeby spotkać ludzi zainteresowanych sztuką i dobrym dizajnem, którzy dzielą wspólne fascynacje. Uwielbiam takie spotkania i takie rozmowy.

Moje dzieła będzie można zobaczyć między 3 a 6 października w Ptak Warsaw Expo w ramach Poland Design Festivalu, wydarzenia towarzyszącego targom Warsaw Home.

Warszawskie targi to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie poświęcone wyposażeniu wnętrz. W pięciu strefach tematycznych będzie można zobaczyć design, meble, wyposażenie kuchni, elementy wykończenia wnętrz i dekoracje – tylko wybrane, oryginalne, nowatorskie i słynące z wysokiej jakości marki, ze średniej półki i segmentu premium. Warsaw Home z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku wzięło w nich udział ponad 600 wystawców i ponad 67 tys. zwiedzających. Tym razem wystawców ma być około 700. Przyjadą z całego świata.

W ramach targów odbywają się również panele dyskusyjne, warsztaty i wykłady prowadzone przez producentów, projektantów i dystrybutorów. Towarzyszą im liczne dodatkowe wydarzenia, takie jak Poland Design Festival, podczas którego swoje prace prezentują zdolni projektanci i autorskie manufaktury.

Oprócz gotowych prac zabieram ze sobą na targi także farby i inne materiały. – Będę malować w trakcie trwania targów. Chcę pokazywać, że sztuka jest czymś żywym i bliskim, dostępnym na wyciągnięcie ręki. Poza tym malowanie to najprzyjemniejszy sposób spędzania czasu, jaki znam 🙂

Zapraszam na moje stoisko C3.36 w hali C.