O MNIE

Nazywam się Ewa De Luca.
Z wykształcenia, zamiłowania i pasji plastyk, dekorator ścian, muralistka.

Lubię ciekawe wyzwania artystyczne, w które przelewam całą moją artystyczną duszę. Moim największym celem i spełnieniem jest to, aby przez moje prace nieść i dawać ludziom radość, pozytywne emocje i energię. Znajomi mówią o mnie: ”Wrażliwa dusza, pozytywnie zakręcona, ryzykantka. Gdzie się pojawia, wokół rozsiewa radość, uśmiech i pozytywną energię. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do wykonania.”

Moja droga do malarstwa była dość kręta. Życie nie zawsze układa nam się tak jakbyśmy chcieli, dlatego na początku zajmowałam się zupełnie innymi rzeczami… 10 lat temu, przyszedł jednak taki moment, kiedy siedząc w biurze, przed komputerem, w pewnym momencie zadałam sobie pytanie ”Co ja tu robię? Przecież, tak naprawdę, to nie jest to co chciałabym robić”. I wtedy coś pękło. Wracając do domu, kupiłam duży kawałek kartonu i ołówki. Od tego się zaczęło.
Bałam się pierwszej kreski, ale to tak jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina. Rysowałam całą noc. Nad ranem, kiedy skończyłam powiedziałam do siebie: ”Teraz już wiem co chcę robić w życiu.” I tak moja pasja stała się moją pracą i sposobem na życie.

Współpracuję z architektami i projektantami wnętrz, realizując ich pomysły na dekoracje ścienne. Często podczas „burz mózgów” wymyślamy te, jakże istotne w projektowaniu, dekoracje. Mówimy o nich ”wisienki na torcie”. Coraz częściej większość klientów oczekuje właśnie takich wyjątkowych i kreatywnych rozwiązań, wywołujących efekt „wow”.

Skupiam się na wykonywaniu prac w wymiarach wielkoformatowych, bo przecież ściany takie właśnie są, szczególnie jak można oglądać je później z różnych perspektyw, z salonu, jadalni czy kuchni. Dobrze dobrana dekoracja tj. malowidło, grafika 3d, płaskorzeźba, abstrakcja, łączenie różnych struktur dekoracyjnych czy duży obraz, nadaje duszę wnętrzu, a dodatkowo, jeżeli jest dobrze oświetlone, to już jest pełny sukces, bo to właśnie światło wydobywa to co najpiękniejsze w dekoracji.

Dla mnie każdy klient jest wyjątkowy, daję mu wyłączność na daną dekorację oraz gwarancję, że nigdzie indziej ta praca nie zostanie powielona.

W wolnych chwilach maluję także obrazy. Oczywiście duże, bo jak tu odzwyczaić się od wielkich powierzchni…

Ewa De Luca
Malowidło ścienne
Festiwal Niezła Sztuka
Płaskorzeźba z malowidłem
Prawdziwa artystka z podejściem biznesowym – takie połączenie rzadko występuje Taki talent i podejście do klienta zasługują na prawdziwe uznanie Niesamowity człowiek i niesamowite wyczucie smaku Rozumie potrzeby bez słów – wystarczy ruch pędzla Potrafi uwiecznić piękno i odkryć wnętrza na nowo